INTENCJE MSZALNE

Niedziela 26 Maja 24r – Uroczystość Trójcy Najświętszej

7.30 – Z racji Urodzin Anny Prątnickiej, podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., łaski potrzebne i opiekę Matki Bożej na dalsze lata

7.30 + Józefa(ona) Wilgocka – od Córki z Mężem

9.30 + Wiesława(ona) Szewczyk  i za zmarłych z Rodziny Szewczyków i + Helena(ona) i Józef (on)Światłych i Tadeusz  Kaczmarczyk

9.30    + Barbara(ona) Szkudlarek i + Anna(ona) , Władysław(on) Kołodziejczyk

11.00 + Józefa(ona) ,Anna(ona) ,Władysław(on) Kolasińscy – od Bronisława z Rodziną

       + Kazimiera(ona) Marian(on) i Andrzej(on) Kacalak – od Rodziny

12.30 + za parafian

18.00 + Jolanta (ona) Galej

          + Marianna(ona) i Stanisław(on) Kulawieckichi  + Halina(ona) i Lucjan(on) Włosiaków

Poniedziałek 27 Maja 24r

7.00 + Jacek(on) Konieczny – od Agnieszki  i  Ireny

        + Danuta (ona) Włodarczyk – od Chrześnicy Małgorzaty z Mężem i Dziećmi

18.00 +za żywych

Wtorek 28 Maja 24r

7.00 +Janusz(on) Majewski – od żony Agnieszki

       – W intencji Rodziców: Agnieszki i Andrzeja, podziękowanie za łaski otrzymane , z prośbą o Boże błog., łaski potrzebne, opiekę Matki Bożej  i św. Józefa  na dalsze lata – od Córek z Rodzinami

18.00 +Anna(ona) Szewczyk- od siostry Ireny

          + Mariusz(on) Klocek – od Rodziny Kołodziejczyków

Środa 29 Maja24r

7.00 + Edyta(ona) Bartsch – od Doroty Wójcik

18.00 + za zmarłych

Czwartek30 Maja – Boże Ciało

7.30 + Anna(ona) Taflińska- od męża Ryszard i córki Renaty z Rodziną

        + Danuta(ona) Kanus – od brata Andrzeja z Rodziną

9.30 + Zofia(ona) Soboska w 3 rocz. śm. – od syna Pawła z Żoną i Dziećmi

        + Zofia(ona) Modelska – od siostry Wiesławy Raj z Mężem

11.00 Suma za Parafian

Po Mszy św. Procesja Eucharystyczna od św. Antoniego do Bazyliki Wniebowzięcia NMP

18.00 + Helena(ona) Krawczyk – od Małgorzaty Pluskota z Rodziną

          + Leokadia (ona) Sowińska – od męża Henryka

Piątek 31 Maja 24r

7.30 + Edyta(ona) Bartsch – od Dyrekcji i Nauczycieli oraz Pracowników Szkoły Podst. nr 12

18.00 + Henryk (on) Boruch – od Żony i Syna z Rodziną

          + Leokadia(ona) Sowińska – od Lucyny Cechowskiej

Ks. Tadeusz B wyjazd wieczorem, powrót w niedzielę na 18.00

Sobota 1 Czerwca 24r

Ks. Tadeusz NB

7.00 + Mieczysław(on) Brożyński w 3 rocz. śm. – od Rodziny

        + Danuta(ona) Kanus- od Czesławy i Stanisława Chryczyk z Ochotnicy Dolnej

16.00 – Ślub: MARZENA WESOŁOWSKA I MICHAŁ DERDAK w Kaplicy Trójcy Świętej

18.00 + Marianna(ona) Szturma-  od Joanny, Beaty, Małgorzaty, Doroty, Joanny, Sylwii i Wojciecha – Koleżanek i Kolegi ze SP nr 5

         + Tadeusz(on) Wawrzyniak – od Kazimierza Różańskiego z Rodziną

Niedziela 2 Czerwca 24r

Ks. Tadeusz B powrót na Mszę o 18.00

7.30 + Stanisław(on) Mistrzak i + Andrzej(on) Piotrowski

        – W 70 –te urodziny Marianny, podziękowanie  za otrzymane łaski, z prośbą za przyczyną Matki Bożej i Jana Pawła II  o Boże błog.  na dalsze lata

9.30 + Ks. Stefan Szczygielski – od Żywego Różańca

        + Henryk(on) Sadowski w 11 rocz. śm. – od Żony i Syna z Rodziną

11.00 + Ignacy(on) , Jan(on) i Stanisław(on) Kazimierczak – od siostry Gosi z Mężem

+ Małgorzata(ona) Grudzińska w 22 rocz. śm. i + Genowefa -w 1 rocz. śm. i Tadeusz w 2 rocz. śm. Grudzińscy – od Męża  i Syna z Rodziną

12.30 + Alicja(ona) , Henryk(on) , Mirosław(on) , Zbigniew(on), i Sławomir(on) – od Rodziny

         + Józef(on), Jadwiga(ona), Petronela(ona), Jan(on) Bednarskich – od Rodziny Bednarskich

18.00 + Stanisław(on) Dudek – od syna Krzysztofa z ż Barbarą

Poniedziałek 3 Czerwca 24r

  1. PIOTR N.B

7.00 + Jan(on) Fidler – od Rodziny Gisko

        + Magdalena(ona) Szwedkowska – od Marii Sobieraj

18.00 + za żywych

Wtorek 4 Czerwca 24r

  1. PIOTR N.B

7.00 + Henryk(on) Fijałkowski w 5 rocz. śm. – od Żony z Dziećmi i Rodziną

18.00 + Regina(ona) i Antoni(on)  Wiśniewscy

          + Antoni(on) Gąsiorowski w 4 rocz. śm. –od Żony  i Dzieci

Środa  5 Czerwca 24r

  1. PIOTR N.B

7.00 + Jan(on) Fidler – od Piotra Karasiaka

        + Jan(on) Marciniak – od córki Grażyny z Mężem

10.30 + Kaplica Trójcy Świętej –  Msza św. Absolwentów Liceum Pedagogicznego KL. V a  – matura 1966r  ( ks. Tadeusz Szeszko )

18.00 + za zmarłych

Czwartek 6 Czerwca 24r

  1. PIOTR N.B

7.00 + Jan(on) Fidler – od Jana Plichty z Rodziną

        + Jacek(on) Konieczny- od brata Mariana z żoną Ewą i Dziećmi

18.00 + Leokadia(ona) i Celestyn(on) Sucheccy – od Janiny z Rodziną i Barbary

          – Z okazji Urodzin Władysławy, podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog., zdrowie i opiekę Matki Bożej na dalsze lata – od Rodziny

Piątek 7 Czerwca 24r

Ks. Tadeusz wyjazd po Mszy porannej i powrót w niedzielę na 18.00

7.00 + Jakub(on) Pawłowski  i  + Zofia(ona) Jakubowska w 9 rocz. śm. – od Rodziny

16.00 – Ślub: JULIA TOMASZEWSKA I KAROL FLOREK w Kaplicy Trójcy Świętej

18.00 + Zofia(ona) Modelska – od Grażyny i Lidki z Rodziną

          +  Małgorzata(ona) Potocka – od Jolanty i Krzysztofa Bernaś z Dziećmi

Sobota 8 Czerwca 24r.

Ks. Tadeusz B NB

7.00 + Danuta(ona) Mielczarek – od  Ministrantów i  ich Rodziców

        + Jan(on) Fidler – od Wspólnoty Neokatechumenalnej

18.00 +  Jan(on) Marciniak – od  Kolegów Syna, Pracowników Firmy  „DROMAK”

          + Wiesławę Szewczyk i zmarłych z Rodziny Szewczyków, + Helenę i Józefa Światłych  i + Tadeusza Kaczmarczyka

Niedziela 9 Czerwca 24r

Ks. Tadeusz B powrót na 18.00

7.30 + za zmarłych Rodziców: Stanisławę  i  Zygmunta Manickich – od córki Genowefy z Mężem

       + Edmund(on) Samotka – od Ilony Chober z Rodziną

9.30 + Józefa(ona) i Stanisław(on) Ściegińscy i ich Rodziców – od syna Pawła z Rodziną

        + Zofia(ona),  Przemysław(on), Irena(ona), Edmund(on) Drabińscy i + Marianna(ona) i Władysław(on) Szenk

11.00 + Henryk(on) Sadowski  w 11rocz. śm.  – od chrześnicy  Oli z Rodziną

          + Antonina(ona) Kaczmarek – od Męża i Córek z Rodzinami

12.30 + za parafian

18.00 + Stanisław(on) Mielczarek i za zmarłych z Rodziny Mielczarków

           + Eugeniusz(on) Cieślak – od  syna Sławomira z Żoną

Poniedziałek 10 Czerwca 24r

7.00 + Małgorzata(ona) Trojanowska  – Szymczak – od Męża

        + Henryk(on)  Dratwa – od Henryka Komzy

18.00  + za żywych

Wtorek 11 Czerwca 24r

7.00 + Maciej(on) Kowalewski  – od Ani  Kowalczyk z Rodziną

18.00 + Danuta(ona) Mielczarek – od Zofii  Boruch  z Synem i  Jego Rodziną

          + Henryk(on) Matusiak – od Bratowej i Bratanicy

Środa 12Czerwca 24r

7.00 + Krystyna (ona)w 30 rocz. śm., Bartosz(on), Marianna(ona) i Ignacy(on) Chudeccy – od Piotra

      + Danuta(ona) Włodarczyk – od Marii Świstek

18.00 + za zmarłych

Czwartek 13 Czerwca 24r – św. Antoniego – odpust

7.00 + Zofia(ona) i Antoni(on) Kmiecik

        – O wypełnienie woli Bożej dla Anny i Bartłomieja

18.00 + Antoni(on) Felis(on) Kazimierz(on), Edward(on) Tomczyk  – od wnuczek: Barbary i Janiny z Rodziną

         + Antoni(on) Szczepański – od Rodziny Dyjów i Piątkowskich

         + Danuta (ona) Włodarczyk – od Pracowników Starostwa  Powiatowego w Zduńskiej Woli

Piątek 14 Czerwca 24r

7.00 + Antonina(ona) Sobowska  w 3 rocz. śm.  – od syna Leszka z Rodziną

18.00 + Mirosław(on) Szymański w 8 rocz. śm. – od Żony i Dzieci

           + Jacek(on) Brych w 1 rocz. śm. – od Żony, Córki i Teściów

Sobota 15 Czerwca 24r

7.00 + Edyta(ona) Bartsch – od cioci Asi z Rodziną

        + Jolanta(on) Feliniak – od Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym „Jordan”

18.00 + Maria- Jolanta(ona) Skura – od Męża i Dzieci z Rodzinami

          + Józefa(ona) Wilgocka – od wnuczki Basi z Mężem i Dziećmi

Niedziela 16 Czerwca 24r

7.30 + Mirosław(on) Marciniak – od Żony z Dziećmi

+  za parafian

9.30 + Elżbieta (ona) Kaniecka  w 12 rocz. śm. – od Męża i Dzieci  i + Eugeniusz (on) Kaniecki

      + Wanda(ona)  i Kazimierz(on)  Franiak

      + za Żywy Różaniec

11.00 –  w 26 urodziny, Bożego błog., darów Ducha Świętego, opieki Matki Bożej dla Patrycji i Mateusza Witkowskich  – prozą Rodzice

        – W 50 rocz. Sakramentu Małżeństwa Krystyny i Wiesława Sobierajskich, podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej  na dalsze lata , proszą Dzieci i Wnuki

12.30 + Jerzy(on) Masłowski  w 1 rocz. śm. – od Żony i Córek z Rodzinami

          + Mirosław(on) Szymański w 8 rocz. śm. – od Rodziców i Rodzeństwa

18.00 + Marek(on) Wyrzykowski w 2 rocz. śm. – od Brata z Rodziną

          + Danuta(ona) Kanus – od Brata Andrzeja z Rodziną

Poniedziałek 17 Czerwca 24r

7.00 + Jolanta(ona) Poreda – od siostry Barbary z Mężem

       + Jolanta(ona) Feliniak – od Wspólnoty „Jordan”

18.00 + za żywych

Wtorek 18 Czerwca 24r

7.00 + Ryszard(on) Tyszko – od Koleżanek i Kolegów z Elektrociepłowni  Zduńska Wola

       + Jan(on) Woźniczak – od Rodziny Gałązków ze Zduńskiej Woli

18.00  + Mieczysław(on) Felcenloben – od Żony i Córek

           + Danuta(ona) Mielczarek – od Dyrekcji i Koleżanek i Kolegów z Pracy córki Martyny

Środa  19 Czerwca 24r

7.00 + Krzysztof(on) , Jadwiga(ona) i Władysław(on) Gabrysiak – od Bogusi z Rodziną

        + Bogdan(on) Pacelt – od brata Janusza z Rodziną

18.00 + za zmarłych

Czwartek 20 Czerwca 24r

7.00 + Jadwiga(ona) Barwaśna – od Rodziny Gasińskich

18.00 + Zofia(ona) i Marian(on) Cechowscy

          + Zbigniew(on) Mędziak – od córki Małgorzaty z Mężem

Piątek 21 Czerwca 24r

7.00 + Wacława(ona) i Aleksy (on) Sienkiewicz – od Synowej

        + Stanisław(on) Koliński  – od Żony

18.00 + Leokadia(ona) Sowińska – od  syna Krzysztofa z Żoną

          + Aniela(ona) Karbowska w 6 rocz. śm.  i + Stanisław(on)   Karbowski   i + Marian(on) Górski – od Rodziny

Sobota 22 Czerwca 24r

7.00 + Jan(on) Staniszewski

        + Jerzy(on) Gudaś – od Rady Powiatowej Izby Rolniczej w Zduńskiej Woli

18.00 + Alfreda(ona) Bartosik – od syna Zdzisława

          + Ryszard(on) Pietuszek – od Krysi  Owczarek

Niedziel-23 Czerwca 24r

7.30 – W 49 rocz. ślubu podziękowanie za przeżycie wspólnej  drogi małżeńskiej  Marianny i Krzysztofa  Wojarskich, z prośbą o Boże błog. i łaski potrzebne na dalsze lata.

        – W rocz. urodzin Janiny Bodenszac, podziękowanie za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog, zdrowie i opiekę  Matki Bożej na dalsze lata – od córek Renaty i Agnieszki z Rodzinami

9.30 + Piotr(on) i Janina(ona) Pacelt – od Córek Barbary i Janiny z Rodziną

         + Bonifacy (on) Juszczak w 2 rocz. śm.  – od Żony

11.00 + Jan(on) Nowak – od Żony i Synów z Rodzinami

          + Anna(ona) i Piotr(on) Zabłoccy – od Rodziny

12.30 + Bogdan(on)Błoński – od szwagra Stefana z Teresą

18.00 + Monika(ona) i Antoni(on) Idzikowscy – od Córki z Rodziną

          + Danuta (ona) Włodarczyk – od Helenki  i  Basi Tomczyk

Poniedziałek 24 Czerwca 24r

7.00 + Jolanta (ona) Poreda – od Krystyny Kapnik i Ireneusza  Matusiaka z Rodziną

        + Joanna (ona) Kmiecik – od Siostry Zofii

18.00 + za żywych

Wtorek 25 Czerwca 24r

7.00 + Krystyna(ona) Mirosław w 3 rocz. śm. – od Córki i Syna z Rodzinami

        + za Parafian z 23.06. 2024r

18.00 + Krystyna(ona) Pawlak w 10 rocz. śm. – od córki Renaty z Rodziną

          + Andrzej(on) Guz  w 1 rocz. śm. i + Konstancja Golanowska w 27 rocz. śm. – od córki Marianny

Środa 26 Czerwca 24r

7.00 + Edyta(ona) Bartsch – od Koleżanek i Kolegów Mamy

        + Jan(on) i Barbara (ona) Dudek  – od Andrzeja i Marioli Krawczyk

18.00 + za zmarłych

Czwartek 27 Czerwca 24r

7.00 + Władysław(on) Matusiak – od córki Ewy z Rodziną

18.00 + Jan(on) Gawryszuk – od córki Iwony z Rodziną

          + Lucjan(on) Wiatrowski w 5 rocz. śm. – od Żony z Rodziną

Piątek 28 Czerwca 24r

7.00 + Mariola(ona) Śnieg – od Pracowników i Emerytów Szkoły Post nr 11 w Zduńskiej Woli

18.00 + Leokadia(ona) Sowińska – od Bronisławy Matusiak z Rodziną

          + Kazimiera- Wiesława(ona) Wawrzyniak – od Rodziny Zdzienickich

Sobota 29 Czerwca 24r

7.00 + Edyta(ona) Bartsch – od Rady Rodziców  Szkoły Podst. nr 11

18.00 + Władysław(on) Pietrzak – od Żony i Synów z Rodzinami

Niedziela 30 Czerwca 24r

7.30 + Zofia(ona) i Julian(on) Nowakowie – od syna Andrzeja z Rodziną

        + Danuta(ona) Włodarczyk  – od męża Jerzego i córki Karoliny z Mężem i Dziećmi i syna Kamila z Narzeczoną

9.30 + Władysław(on) Zawadzki – od Barbary i Syna z Rodziną

        + Maria(ona)i Antoni(on) Golczyk

11.00 + Marcin(on) Ciapciński – od Teściów

           + Irena(ona) Drużbicka – od chrześnicy Renaty z Mężem i Dziećmi

18.00 + Anna(ona) i Stanisław(on) Gołębowski i za zmarłych z ich Rodzin – od Córki

Poniedziałek 1 Lipca 24r

7.30 + Małgorzata(ona) Trojanowska – Szymczak – od Męża

        + Stefania(ona) Woźniak w 7 rocz. śm.- od córki Mii

18.00 + za żywych

Wtorek 2 Lipca 24r

7.30 + Leokadia(ona) Sowińska  – od Sąsiadki Kazimiery z Córkami

        + Maria(ona) Śnieg – od Haliny Markiewicz

18.00 + Jacek(on) Wrąbel w 13 rocz. śm. i + Dariusz(on) Wrąbel w 17 rocz. śm. oraz + Bolesław(on) Wrąbel – od Mamy i Żony

      + Alfreda(ona) Bartosik – od wnuczki Marii z Rodziną

Środa 3 Lipca 24r

7.30 + Mariola(ona) Śnieg – od Ewy i  Inety z Rodzinami

18.00 + za zmarłych

Czwartek 4 Lipca 24r

7.30 +Janina(ona) Kmiecik – od Bożeny  Witczak

18.00 + Małgorzata (ona) Trojanowska – Szymczak – od Męża

          + Sławomir(on) Gutwiński

Piątek 5 Lipca 24r

7.30 + Zdzisław(on) Cechowski w 4 rocz. śm. – od żony Lucyny z Córkami

        + Zdzisław(on) Iwanowski – od Przyjaciół Krawczyków

18.00 + Stanisław(on) Wieczorek – od Wnuków

Sobota 6 Lipca 24r

7.30 + Edyta(ona) Bartsch – od Barbary i Jerzego Nusbamów

18.00 + Za zmarłych z Rodziny Falmur – od kuzynki Bożeny z Rodziną

          + Stanisław(on) Dudek – od syna Roberta z córkami : Oliwią i Nikolą

Niedziela 7 Lipca 24r

7.30 + Paulina(ona) Smus w 17 rocz. śm. i + Ireneusz Smus

9.30  + Jerzy(on) Kołczak w 2 rocz. śm – od Żony z Rodziną

11.00 + Witold(on) Szewczyk – od chrześnicy Joanny z Rodziną

          + Jan(on)w 25 rocz. śm.  i + Piotr(on) w 1 rocz. śm. Franiak

18.00 + Wiesława(ona) Szewczyk i za zmarłych z  Rodziny Szewczyków i + Helenę i Józefa Światłych i + Tadeusza Kaczmarczyka

Poniedziałek 8 Lipca 24r

7.30 + Bogdan(on) Pacelt – od Żony i Dzieci

        + Janusz(on) Choiński – od kuzynki Doroty

18.00 + za żywych

Wtorek 9 Lipca 24r

7.30 + Jan(on) Marciniak  – od chrześnicy  Jolanty

18.00 + Zofia(ona) Rączkowska – od Jolanty i Feliksa Witczaków z Dziećmi

          + Leokadia(ona) i Roman(on) Gapys i + Leon(on) Ginter i + Iwona(ona) Krajewska – od Rodziny

Środa 10 Lipca 24r

7.30 + Marianna(ona) Błaszczyk – od Pracowników Centrum Rekolekcyjnego

18.00 + za zmarłych

Czwartek 11 Lipca 24r

7.30 +  Janina(ona) i Józef(on) Praszkowscy  – od Rodziny

18.00 + Alfreda(ona) Bartosik – od Ryszarda Trojanowskiego

          + Teresa(ona) Kufel – od Małgorzaty i Mariana Jaworskich

Piątek 12 Lipca 24r

7.30 + Wiesława(ona) i Stanisław(on) Szenk w 5 rocz. śm. – od Córki z Rodziną

18.00 +  Sylwia(ona) Pierścińska  – od Kierowniczki  i Brygadzistek Szwalni „Ferax”

           + Zofia(ona) Ciapcińska – od wnuka Tomasza z Katarzyną

Sobota 13 Lipca 24r

7.30 + Bronisława(ona) i Franciszek(on) Kosmowscy – od córek : Jadzi i Basi

18.00 + Wacława(ona) i Władysław(on) Bednarek – od córki Bożeny z Mężem

Niedziela 14 Lipca 24r

7.30 + Marianna(ona) i Kazimierz(on) Górscy i + Stanisława(ona) i Józef(on) Polak – od Córki i Synowej

       + Leon(on) i Krystyna(ona) Just – od syna Mariana z Rodziną

9.30 + Włodzimierz (on) Podgórski w 7 rocz. śm. – od Żony i Dzieci

11.00 + Jadwiga(ona) i Marian(on) Pawelscy  i + Maria(ona) i Józef(on) Gajzler

          + Marianna(ona) i Zygmunt(on) Szewczyk

18.00 + Henryk(on) Boruch – od Żony i Syna z Rodziną

Poniedziałek 15 Lipca 24r

7.30 + Anna(ona) Bednarska – od Bronisława Kolasińskiego z Rodziną

18.00 + za żywych

Wtorek 16 Lipca 24r

 7.30 + Roman(on) Marciniak w 26 rocz. śm. – od Córki z Rodziną

18.00 + Zygmunt(on) Rachwalak w 30 rocz. śm. – od Żony z Dziećmi

          + Zenon(on) Dąbrowski  – od Żony i Córki  i + Juliana(ona) i Eugeniusz(on) Marcinkowscy

Środa 17 Lipca 24r

7.30 + Bogdan(on) Pacelt – od teściowej Marii Majewskiej

        + Krzysztof(on) Rafalak – od Kierownictwa i Pracowników Firmy „Luna”

18.00 + za zmarłych

Czwartek 18 Lipca 24r

7.30 + Józef(on) Matusiak w 21 rocz. śm.

18.00 + Stanisław(on) Walendziak – od  Rodziny Jarczewskich i Musiałowskich

          + Henryka(ona) Sosnowska – od Koleżanek i Kolegów, Słuchaczy  Uniwersytetu  Trzeciego Wieku

Piątek 19 Lipca 24r

7.30 + Helena(ona) Ganfler – od syna Sylwestra z żoną Martą

18.00 + Marianna(ona) i Wincenty (on) Budka  –  od córki Jolanty

          + Jerzy(on) Czarnecki – od Rodziny Sokal

Sobota 20 Lipca 24r

7.30 + Czesława(ona) , Władysław(on), Stanisław(on) Kolińscy

      – o wypełnienie woli Bożej dla Anny i Bartłomieja

18.00 + Marianna (ona) Wyrzykowska  w 6 rocz. śm – od Syna z Rodziną

          + Edyta (ona) Bartsch – od Prezydenta Miasta i Rady  Miasta w Zduńskiej Woli